Program, system do obsługi stacji paliw | SATIS GPS
plen
Jesteś tu:

Obsługa stacji paliw – kontrola obiegu paliwa w firmie

Stacje paliw zintegrowane z systemem SATIS to rozwiązanie umożliwiające pełną kontrolę nad gospodarką paliwową. Pozwala na zamknięcie obiegu paliwa w firmie oraz na szybkie wykrycie i wyeliminowanie nieprawidłowości.

Wszyscy przedsiębiorcy powinni brać pod uwagę wysokie koszty paliwa, przekładające się wprost na koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Szczególnie dotyczy to firm dysponujących dużą flotą pojazdów. Niższe koszty zakupu paliwa, pełna kontrola nad jego obrotem w firmie, możliwość dokładnego rozliczania zużycia czy określanie czasu dostaw to tylko niektóre z zalet posiadania własnej stacji przyzakładowej.

System SATIS wspiera efektywne zarządzanie paliwem na stacjach paliw. Daje możliwość uruchomienia stacji paliwowej na terenie firmy lub w innym dogodnym miejscu, a także uniezależnia od tankowania na stacjach zewnętrznych. Umożliwia samodzielne kontrolowanie ilości przyjmowanego paliwa z cystern dostawców oraz bieżącą analizę dystrybucji paliwa do firmowej floty pojazdów.

Instalacja własnego zbiornika z dystrybutorem, zintegrowanym z systemem SATIS, eliminuje dodatkowe koszty zakupu paliwa oraz czas niezbędny na dojazd do stacji paliw. Umożliwia także bieżącą kontrolę stanu dostarczanego paliwa. Oprogramowanie współpracuje z każdym rodzajem dystrybutorów paliw.

Informacja o wydaniu paliwa z opomiarowanej stacji paliw jest przekazywana do systemu i zawiera dane o pojeździe oraz o ilości pobranego paliwa. Pomiar paliwa w pojeździe jest automatycznie porównywany z ilością paliwa jaka została zatankowana. Jeśli występują różnice, Klient zostaje o tym powiadomiony.

Funkcjonalność systemu oparta jest na pełnym obiegu informacji pomiędzy centrum zarządzania i stacjami paliw. Aby z niego korzystać wymagane jest jedynie urządzenie z dostępem do Internetu. Obsługa platformy jest dostępna online, także na urządzaniach mobilnych.

Rozbudowany i szczegółowy moduł raportów i analiz w systemie, pozwala nie tylko na ewidencjonowanie sprzedaży paliwa, ale przede wszystkim na prowadzenie wnikliwych analiz i planowania. Każde działanie prowadzone na stacji znajduje odzwierciedlenie w module raportowym. Użytkownik może generować zarówno przekrojowe raporty sprzedaży, marż, jak również sprawdzać efektywność pracy personelu.

Nasza oferta zawiera również elementy wyposażenia stacji paliw dla firmy, takie jak: naziemne zbiorniki stalowe oraz z tworzyw sztucznych, sondy pomiarowe i odmierzacze paliw.

Na zlecenie Klienta, możemy rozbudować system o nowe funkcjonalności i obsługę kolejnych urządzeń automatyki stacji paliw.

Aby poznać szczegóły, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, znajdującego się po prawej stronie.