Monitoring pojazdów i samochodów ciężarowych - SATIS GPS
plen
Jesteś tu:

Monitoring pojazdów i samochodów ciężarowych

System SATIS stanowi narzędzie usprawniające pracę firm z branży logistycznej i transportowej na wielu płaszczyznach. Wdrożenie systemu może przyczynić się do uzyskania szeregu korzyści w realizacji procesów transportowych i logistycznych.

Wsparcie obsługi logistycznej w transporcie ciężkim wymaga zastosowania skomplikowanych, a zarazem wytrzymałych urządzeń najwyższej klasy, które mają szeroki wachlarz możliwości ciągłego odczytu, zapisu i transferu danych do systemu. Monitoring pojazdów ciężarowych pozwala na pełną kontrolę floty pojazdów. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób można sprawdzać kluczowe informacje, takie jak na przykład: lokalizacja, czas pracy kierowców oraz poziom paliwa.

System SATIS zapewni bezpieczeństwo nie tylko pojazdom, ale także przewożonym towarom. Zawsze wiadomo kiedy, co i jak – w czasie rzeczywistym, a gdy pojawi się sytuacja alarmowa, zostaniesz o tym natychmiast powiadomiony. Monitoring pojazdów ciężarowych daje pełną kontrolę nad flotą pojazdów w czasie rzeczywistym.

Transport i logistyka

Pomiar paliwa

Lokalizacja online

Moduł zarządczy

Kontrola czasu pracy

Monitoring naczep i przyczep

Monitoring kontenerów