Rozwój aplikacji SATIS | SATIS GPS
plen

Monitoruj zużycie paliwa Kontroluj obieg paliwa w firmie,
chroń swoją flotę przed nadużyciami
Monitorowanie
temperatury
Zwiększ bezpieczeństwo
przewozu towarów wrażliwych
Monitoruj położenie
pojazdów
Kontroluj parametry eksploatacyjne
i zmniejsz wydatki swojej floty nawet o 20%
Monitorowanie maszyn Kontroluj swoje maszyny,
Zabezpiecz je przed kradzieżami
Jesteś tu:

Rozwój aplikacji

Regularne aktualizacje

SATIS jest jedynym tej klasy systemem dostępnym w Polsce, w którym dokonywanych jest 12 aktualizacji rocznie.  Ich celem jest rozszerzanie funkcjonalności systemu. Dzięki ciągłym aktualizacjom oferowane funkcje systemu gwarantują osiąganie wymiernych korzyści biznesowych dla klientów z każdej z branż.

Zaplecze technologiczne

System SATIS jest rozwijany przez stały, dziesięcioosobowy zespół programistów, a w razie potrzeby można zaangażować do realizacji projektu kolejnych z ponad 400 osobowej kadry wysoko wykwalifikowanych informatyków i architektów systemów informatycznych.

Elastyczność i rozwój funkcjonalny

System monitoringu GPS powinien być elastyczny, a dostawca oprogramowania powinien zapewniać jego stały rozwój. Tylko spełnienie tego warunku gwarantuje klientom, że system będzie się rozwijał wraz ze zmieniającymi się w czasie potrzebami. Z punktu widzenia klientów, jednym z największych walorów systemu SATIS jest to, że przechodzi on stały rozwój funkcjonalny. Jest to zabieg zamierzony i konieczny, aby narzędzie, w które zainwestował klient nadążało za zmianami w realizowanych procesach, zmieniającymi się potrzebami przedsiębiorców oraz pojawiającymi się nowościami zarówno w pojazdach jak i samych lokalizatorach GPS.