plen
Jesteś tu:
 • SATIS Mobile

Aplikacja do zarządzania flotą – Monitorowanie floty samochodowej za pomocą urządzeń mobilnych

Aplikacja SATIS Mobile to niezawodne narzędzie wspierające pracę pracowników mobilnych oraz administratorów flot, którzy potrzebują dostępu do aktualnej informacji o monitorowanych pojazdach.

Mobilna wersja aplikacji webowej SATIS, umożliwia monitorowanie pojazdów z poziomu smartfona czy tabletu. Przeznaczona jest dla pracowników realizujących swoje zadania w terenie oraz administratorów flot i szefów firm, którzy potrzebują dostępu do aktualnej informacji o pojazdach i pracownikach monitorowanych przez system SATIS. 

SATIS Mobile ułatwia kontakt z kontrahentem, umożliwia rejestrację wykonanych czynności podczas spotkania wraz z możliwością potwierdzenia zrealizowanej wizyty za pomocą podpisu. Atutem aplikacji jest możliwość pracy off-line, bez konieczności dysponowania bieżącym połączeniem z Internetem. Poszczególne etapy realizacji zadań zapisywane są na urządzeniu mobilnym, a wymiana danych z systemem centralnym następuje w momencie uzyskania połączenia z siecią.

SATIS Mobile jest systemem typu SFA (Sales Force Automation). Jego zaletą jest współdziałanie z danymi geolokalizacyjnymi i modułami optymalizacji geoprzestrzennej, dzięki czemu tworzy wydajne środowisko wspierające jednocześnie pracę managerów zarządzających strukturami mobilnymi. System SATIS Mobile może działać jako narzędzie autonomiczne albo w połączeniu z innymi produktami grupy SATIS.

Funkcjonalności aplikacji SATIS Mobile dla osób zarządzających pracownikami terenowymi dla systemu Android oraz iOS (iPhone, iPad)

 • monitoring floty samochodowej w telefonie – prezentacja aktualnej pozycji pojazdów na mapie oraz parametrów eksploatacyjnych pojazdów w czasie rzeczywistym
 • informowanie o zaistniałych alarmach zdefiniowanych w systemie SATIS
 • możliwość zdalnego zlecania zadań pracownikom terenowym
 • dwustronna komunikacja z pracownikiem

Funkcjonalności aplikacji SATIS Mobile dla pracowników terenowych dla systemu Android

 • przyjmowanie zleceń utworzonych w systemie SATIS
 • raportowanie wizyt u kontrahentów wraz z możliwością potwierdzenia realizacji wizyty za pomocą podpisu złożonego przez kontrahenta na ekranie telefonu lub tabletu
 • możliwość dodawania notatek do zaraportowanej wizyty
 • raportowanie wykonania niezaplanowanych wizyt
 • wyświetlanie danych kontaktowych kontrahenta oraz jego lokalizacji na mapie
 • możliwość dodania zdjęcia, wypełnienia ankiety, zeskanowania kodu NFC
 • Lone worker – detekcja upadku i panic button
 • dwustronna komunikacja z przełożonym

Teraz w szybszy i wygodniejszy sposób uzyskasz dostęp do przydatnych informacji niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Funkcja czatu (komunikatora tekstowego)

Czat w aplikacji SATIS Mobile jest narzędziem pozwalającym na obustronną komunikację między użytkownikiem pojazdu (kierowcą), a koordynatorem pracującym w systemie SATIS. Rozwiązanie pozwala na jeszcze większą optymalizację pracy, oszczędność czasu i kosztów, dzięki bieżącej wymianie informacji między pracownikami firmy.
Koordynator, zalogowany do systemu, w łatwy sposób może przesyłać wiadomości tekstowe do użytkownika pojazdu (kierowcy), informując go o nowym zleceniu czy zmianie planu. Pracownik otrzymuje przesłaną wiadomość na swój telefon lub inne urządzenie mobilne i jest informowany sygnałem dźwiękowym o nadejściu nowej wiadomości.

Kierowca ma możliwość tworzenia i przesyłania wiadomości bezpośrednio z trasy. Może również przygotować wcześniej gotowe szablony komunikatów, np. „Stoję w korku”, „Spóźnię się”, itp., które mogą być wysłane szybko w razie potrzeby. Obustronna korespondencja jest archiwizowana w systemie SATIS, co jest szczególnie użyteczne w sytuacjach, w których niezbędna jest weryfikacja przesyłanych treści.

Bezpośrednia komunikacja z pracownikiem w terenie to między innymi:

 • ograniczenie czasu i kosztów na rozmowy telefoniczne
 • bieżące informacje o utrudnieniach, zmianach czy problemach w trasie
 • raportowanie postępów realizacji zleceń
 • bezpieczeństwo przesyłanych danych

Funkcja czatu w aplikacji SATIS Mobile jest dostępna na urządzaniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Monitorowanie floty pojazdów z wykorzystaniem rozwiązań mobilnych w systemie SATIS, daje możliwość weryfikacji firmowej floty samochodowej w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem telefonu czy innego urządzenia z dostępem do Internetu. Prezentowane informacje pozwalają na szybką reakcję osób zarządzających, co przekłada się na ograniczenie zbędnych kosztów eksploatacji pojazdów oraz zwiększenia bezpieczeństwa kierowców.

Użytkowników systemu SATIS zapraszamy do pobrania bezpłatnej aplikacji SATIS Mobile w sklepie Google Play oraz App Store.

Kod QR - Google Play 02
Kod QR do aplikacji SATIS w sklepie Google Play
Kod QR - App Store 02
Kod QR do aplikacji SATIS w Apple Store