Aplikacja SATIS Mobile to niezawodne narzędzie wspierające zadania pracowników terenowych oraz administratorów flot | SATIS GPS
plen
Jesteś tu:
 • SATIS Mobile

Monitorowanie floty samochodowej za pomocą urządzeń mobilnych

Aplikacja SATIS Mobile to niezawodne narzędzie wspierające pracę pracowników mobilnych oraz administratorów flot, którzy potrzebują dostępu do aktualnej informacji o monitorowanych pojazdach.

Mobilna wersja aplikacji webowej SATIS, umożliwia monitorowanie pojazdów z poziomu smartfona czy tabletu. Przeznaczona jest dla pracowników realizujących swoje zadania w terenie oraz administratorów flot i szefów firm, którzy potrzebują dostępu do aktualnej informacji o pojazdach i pracownikach monitorowanych przez system SATIS. 

SATIS Mobile ułatwia kontakt z kontrahentem, umożliwia rejestrację wykonanych czynności podczas spotkania wraz z możliwością potwierdzenia zrealizowanej wizyty za pomocą podpisu. Atutem aplikacji jest możliwość pracy off-line, bez konieczności dysponowania bieżącym połączeniem z Internetem. Poszczególne etapy realizacji zadań zapisywane są na urządzeniu mobilnym, a wymiana danych z systemem centralnym następuje w momencie uzyskania połączenia z siecią.

SATIS Mobile jest systemem typu SFA (Sales Force Automation). Jego zaletą jest współdziałanie z danymi geolokalizacyjnymi i modułami optymalizacji geoprzestrzennej, dzięki czemu tworzy wydajne środowisko wspierające jednocześnie pracę managerów zarządzających strukturami mobilnymi. System SATIS Mobile może działać jako narzędzie autonomiczne albo w połączeniu z innymi produktami grupy SATIS.

Funkcjonalności aplikacji SATIS Mobile dla osób zarządzających pracownikami terenowymi dla systemu Android oraz iOS (iPhone, iPad)

 • monitoring floty samochodowej w telefonie – prezentacja aktualnej pozycji pojazdów na mapie oraz parametrów eksploatacyjnych pojazdów w czasie rzeczywistym
 • informowanie o zaistniałych alarmach zdefiniowanych w systemie SATIS
 • możliwość zdalnego zlecania zadań pracownikom terenowym
 • dwustronna komunikacja z pracownikiem

Funkcjonalności aplikacji SATIS Mobile dla pracowników terenowych dla systemu Android

 • przyjmowanie zleceń utworzonych w systemie SATIS
 • raportowanie wizyt u kontrahentów wraz z możliwością potwierdzenia realizacji wizyty za pomocą podpisu złożonego przez kontrahenta na ekranie telefonu lub tabletu 
 • możliwość dodawania notatek do zaraportowanej wizyty
 • raportowanie wykonania niezaplanowanych wizyt
 • wyświetlanie danych kontaktowych kontrahenta oraz jego lokalizacji na mapie
 • możliwość dodania zdjęcia, wypełnienia ankiety, zeskanowania kodu NFC
 • Lone worker – detekcja upadku i panic button
 • dwustronna komunikacja z przełożonym

Teraz w szybszy i wygodniejszy sposób uzyskasz dostęp do przydatnych informacji niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Funkcja czatu (komunikatora tekstowego)

Czat w aplikacji SATIS Mobile jest narzędziem pozwalającym na obustronną komunikację między użytkownikiem pojazdu (kierowcą), a koordynatorem pracującym w systemie SATIS. Rozwiązanie pozwala na jeszcze większą optymalizację pracy, oszczędność czasu i kosztów, dzięki bieżącej wymianie informacji między pracownikami firmy.
Koordynator, zalogowany do systemu, w łatwy sposób może przesyłać wiadomości tekstowe do użytkownika pojazdu (kierowcy), informując go o nowym zleceniu czy zmianie planu. Pracownik otrzymuje przesłaną wiadomość na swój telefon lub inne urządzenie mobilne i jest informowany sygnałem dźwiękowym o nadejściu nowej wiadomości.

Kierowca ma możliwość tworzenia i przesyłania wiadomości bezpośrednio z trasy. Może również przygotować wcześniej gotowe szablony komunikatów, np. „Stoję w korku”, „Spóźnię się”, itp., które mogą być wysłane szybko w razie potrzeby. Obustronna korespondencja jest archiwizowana w systemie SATIS, co jest szczególnie użyteczne w sytuacjach, w których niezbędna jest weryfikacja przesyłanych treści.

Bezpośrednia komunikacja z pracownikiem w terenie to między innymi:

 • ograniczenie czasu i kosztów na rozmowy telefoniczne
 • bieżące informacje o utrudnieniach, zmianach czy problemach w trasie
 • raportowanie postępów realizacji zleceń
 • bezpieczeństwo przesyłanych danych

Funkcja czatu w aplikacji SATIS Mobile jest dostępna na urządzaniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Wszystkich użytkowników systemu SATIS zapraszamy do pobrania bezpłatnej aplikacji SATIS Mobile w sklepie Google Play oraz App Store.

Monitorowanie floty pojazdów z wykorzystaniem rozwiązań mobilnych w systemie SATIS, daje możliwość weryfikacji firmowej floty samochodowej w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem telefonu czy innego urządzenia z dostępem do Internetu. Prezentowane informacje pozwalają na szybką reakcję osób zarządzających, co przekłada się na ograniczenie zbędnych kosztów eksploatacji pojazdów oraz zwiększenia bezpieczeństwa kierowców.