plen
Jesteś tu:
  • Dlaczego SATIS?

Dlaczego SATIS?

SATIS jest systemem telemetrycznym, wykorzystywanym do monitoringu satelitarnego pojazdów oraz do zarządzania parkiem samochodowym.

Narzędzia skupiające się wyłącznie na podglądzie samochodów, maszyn, czy ludzi w trybie on-line są już dziś przeżytkiem. Złożoność procesów biznesowych, coraz bardziej konkurencyjny rynek oraz dążenie przedsiębiorców do optymalizacji kosztów działalności sprawia, że od systemów lokalizacji GPS tej klasy oczekuje się znacznie więcej.

Rosnące potrzeby Klientów

Pomiar paliwa, czasu pracy, monitorowanie dodatkowej zabudowy pojazdów, kontrola faktycznego czasu pracy maszyn budowlanych, pomiar kilometrów prywatnych i służbowych, ecodriving, monitorowanie czasu pracy kierowców, czy weryfikacja prac realizowanych w terenie to jedynie podstawowe funkcje, jakich oczekują managerowie odpowiedzialni za realizację kluczowych procesów biznesowych od systemów lokalizacji GPS.

System monitoringu GPS i zarządzania flotą pojazdów powinien spełniać kilka kluczowych warunków:

Faktyczny pomiar zużytego paliwa
zaawansowane algorytmy paliwowe

Uniwersalność rozwiązania
możliwość pracy z wieloma modelami lokalizatorów GPS

Precyzyjna lokalizacja GPS
trasa przejazdu samochodu wpisująca się dokładnie w krzywiznę drogi

Gwarancja rozwoju funkcjonalnego
technologiczne zaplecze i regularne aktualizacje systemu

Ecodriving
analiza stylu jazdy kierowców, jako narzędzia motywujące do oszczędnej i bezpiecznej jazdy

Dostęp przez stronę Internetową

System SATIS jest udostępniany w oknie przeglądarki internetowej. Do jego obsługi wystarczy komputer z dostępem do Internetu. Użytkownik nie musi instalować żadnych dodatkowych komponentów.

Elastyczność i prostota

SATIS jest narzędziem o bardzo dużej elastyczności. Dzięki temu może być wykorzystywany nie tylko w prostym monitoringu pojazdów, ale także w bardzo złożonych rozwiązaniach z planowaniem i optymalizacją procesów transportowych włącznie.
Nie oznacza to, że jest narzędziem skomplikowanym i trudnym w obsłudze. Ustawienie odpowiednich parametrów podczas wdrożenia pozwala tak udostępnić poszczególne funkcje, aby użytkownik widział tylko te, które będzie wykorzystywał. Oczywiście istnieje możliwość późniejszego rozszerzenia zakresu funkcjonalnego systemu lokalizacji GPS. Odbywa się to na poziomie konfiguracyjnym. Włączenie niewykorzystywanych dotąd funkcji w systemie trwa zazwyczaj kilka minut.

Przez cały okres trwania umowy, Klient może skorzystać z dodatkowych usług, które są wyceniane indywidualnie na podstawie oceny złożoności zadania i wymaganego czasu pracy.

  • Hurtowy import danych – na zlecenie Klienta świadczymy usługę importowania dużej ilości danych do systemu.
  • Odzyskanie danych archiwalnych – po upływie czasu przez jaki dane są przechowywane na urządzeniach rejestrujących SATIS, oferujemy możliwość ich przekazania Klientowi w dogodnej formie.

Dowiedz się więcej