e-TOLL | SATIS GPS
plen
Jesteś tu:
  • e-TOLL

Nowy system poboru opłat drogowych e-TOLL

W czerwcu 2021 roku uruchomiony zostanie nowy system poboru opłat drogowych e-TOLL, który docelowo ma objąć wszystkie płatne odcinki dróg w Polsce. System e-TOLL zastąpi obecnie działający program viaTOLL. To szybki i wygodny sposób na opłacanie przejazdów oraz kompleksową optymalizację kosztów w firmie.

Czym jest system e-TOLL?

System e-TOLL to nowe rozwiązanie, umożliwiające pobór opłat za poruszanie się płatnymi odcinkami dróg krajowych  i autostrad zarządzanymi przez GDDKiA. Obowiązek korzystania z e-TOLL przy rozliczaniu należności za przejazd obejmie pojazdy i zespoły pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 t oraz autobusy.

System opiera się na technologii lokalizacji satelitarnej, która dostarcza na bieżąco informacji o położeniu danego pojazdu i wylicza opłaty za korzystanie z wybranych odcinków autostrad, dróg ekspresowych i krajowych zarządzanych przez GDDKiA.

Rozwiązanie systemu SATIS pozwala na integrację floty samochodowej z systemem poboru opłat e-TOLL.

Jeżeli nie wiesz jak dokonać integracji lub masz problem z wyborem sprzętu – skontaktuj się z nami! Nasi przedstawiciele udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Nasze rozwiązania uzyskały zgodę Szefa Krajowej Administracji Skarbowej – DPO015.8751.5.2021.