plen
Jesteś tu:

Zarządzanie przedstawicielami handlowymi i pracownikami w terenie

SATIS wspiera zarządzanie pracą zespołu sprzedaży oraz umożliwia stymulowanie aktywności sprzedażowej. Funkcje te obejmują planowanie wizyt i spotkań pracowników terenowych, wyznaczanie zadań do wykonania oraz tworzenie i rozliczanie planów sprzedaży.

Codzienny dostęp do danych zapewniają wbudowane wskaźniki i raporty, takich jak np.: planowanie pracy przedstawicieli handlowych, monitoring wykonania planu lub raport realizacji wizyt w czasie rzeczywistym.

Gromadzone dane służą do mierzenia wydajności pracowników, pozwalają definiować cele oraz pomagają motywować do poprawienia wyników sprzedaży.

Koniec nieplanowanych przerw, nieautoryzowanych zakupów paliwa oraz spraw prywatnych w godzinach pracy:

  • Monitorowanie wykonania planu pracowników
  • Planowanie i raportowanie wizyt na urządzeniach mobilnych
  • Optymalizacja tras przejazdów
  • Rozróżnienie kilometrów służbowych i prywatnych
  • Przeciwdziałanie kradzieżom paliwa
  • Ograniczenie wydatków

Aplikacją dedykowaną dla pracowników realizujących swoje zadania w terenie oraz administratorów flot i szefów firm, którzy potrzebują dostępu do aktualnej informacji o pojazdach i pracownikach mobilnych jest SATIS Mobile.

Funkcja czatu (komunikatora tekstowego)

Czat w aplikacji SATIS Mobile jest doskonałym narzędziem pozwalającym na obustronną komunikację między użytkownikiem pojazdu (kierowcą), a koordynatorem pracującym w systemie SATIS. Rozwiązanie to pozwala na jeszcze większą optymalizację pracy, oszczędność czasu i kosztów.
Koordynator, zalogowany do systemu, w łatwy sposób może przesyłać wiadomości tekstowe do użytkownika pojazdu (kierowcy), informując go o nowym zleceniu czy zmianie planu. Pracownik otrzymuje przesłaną wiadomość na swój telefon lub inne urządzenie mobilne i jest informowany sygnałem dźwiękowym o nadejściu nowej wiadomości.

Kierowca ma możliwość tworzenia i przesyłania wiadomości bezpośrednio z trasy. Może również przygotować wcześniej gotowe szablony komunikatów, np. „Stoję w korku”, „Spóźnię się”, itp., które mogą być wysłane szybko w razie potrzeby. Obustronna korespondencja jest archiwizowana w systemie SATIS, co jest szczególnie użyteczne w sytuacjach, w których niezbędna jest weryfikacja przesyłanych treści.

Bezpośrednia komunikacja z pracownikiem w terenie to między innymi:

  • ograniczenie czasu i kosztów na rozmowy telefoniczne
  • bieżące informacje o utrudnieniach, zmianach czy problemach w trasie
  • raportowanie postępów realizacji zleceń
  • bezpieczeństwo przesyłanych danych

Funkcja czatu w aplikacji SATIS Mobile jest dostępna na urządzaniach mobilnych z systemem Android i iOS.