plen
Jesteś tu:

Obsługa stacji paliw – kontrola obiegu paliwa w firmie

Stacje paliw zintegrowane z systemem SATIS to rozwiązanie umożliwiające pełną kontrolę nad gospodarką paliwową. Pozwala na zamknięcie obiegu paliwa w firmie oraz na szybkie wykrycie i wyeliminowanie nieprawidłowości.

Wysokie koszty paliwa, przekładają się wprost na koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Szczególnie dotyczy to firm dysponujących dużą flotą pojazdów. Niższe koszty zakupu paliwa, pełna kontrola nad jego obrotem w firmie, możliwość dokładnego rozliczania zużycia czy określanie czasu dostaw, to tylko niektóre z zalet posiadania własnej stacji przyzakładowej.

System SATIS wspiera efektywne zarządzanie paliwem na stacjach paliw. Pozwala na uruchomienie stacji paliwowej na terenie firmy lub w innym dogodnym miejscu, a także uniezależnia od tankowania na stacjach zewnętrznych. Umożliwia samodzielne kontrolowanie ilości przyjmowanego paliwa z cystern dostawców oraz bieżącą analizę dystrybucji paliwa do firmowej floty pojazdów.

Instalacja własnego zbiornika z dystrybutorem, zintegrowanym z systemem SATIS, eliminuje dodatkowe koszty zakupu paliwa oraz czas niezbędny na dojazd do stacji paliw.

Oprogramowanie współpracuje z każdym rodzajem dystrybutorów paliw. Informacja o wydaniu paliwa z opomiarowanej stacji paliw jest przekazywana do systemu i zawiera dane o pojeździe oraz o ilości pobranego paliwa. Pomiar paliwa w pojeździe automatycznie porównywany jest z ilością paliwa jaka została zatankowana. Jeśli występują różnice, Klient zostaje o tym powiadomiony.

Funkcjonalność systemu oparta jest na pełnym obiegu informacji pomiędzy centrum zarządzania i stacją paliw. Aby z niego korzystać wymagane jest jedynie urządzenie z dostępem do Internetu. Obsługa platformy jest dostępna online, także na urządzaniach mobilnych.

Rozbudowany i szczegółowy moduł raportów i analiz w systemie, pozwala nie tylko na ewidencjonowanie sprzedaży paliwa, ale przede wszystkim na prowadzenie wnikliwych analiz i planowania. Każde działanie prowadzone na stacji znajduje odzwierciedlenie w module raportowym. Użytkownik może generować zarówno przekrojowe raporty sprzedaży, marż, jak również sprawdzać efektywność pracy personelu.

Nasza oferta zawiera również elementy wyposażenia stacji paliw dla firmy, takie jak: naziemne zbiorniki stalowe oraz z tworzyw sztucznych, sondy pomiarowe i odmierzacze paliw.

Na zlecenie Klienta, możemy rozbudować system obsługi stacji paliw o nowe funkcjonalności i obsługę kolejnych urządzeń automatyki.

Aby poznać szczegóły, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego, znajdującego się po prawej stronie, a skontaktujemy się, aby przedstawić najbardziej efektywne rozwiązania do Państwa firmy.