plen

Jesteś tu:

Uniwersalność

Lokalizatory

Wszystkie lokalizatory stosowane w systemie SATIS wykorzystują otwartą strukturę transmitowanych danych, co pozwala na ich wykorzystanie także w innych niż SATIS systemach lokalizacyjnych. Ma to bardzo duże znaczenie dla naszych Klientów, ponieważ w przypadku konieczności zmiany systemu, nie muszą inwestować w nowe lokalizatory, mogą wykorzystać te, które są już zainstalowane.

Korzystamy z lokalizatorów uznanych producentów posiadających otwarty protokół komunikacyjny. Oznacza to, że zastosowane urządzenia mogą pracować praktycznie z dowolnym systemem lokalizacji pojazdów.

Jeden system – wiele modeli lokalizatorów

W celu zapewnienia uniwersalności rozwiązań powinna istnieć możliwość pracy systemu monitoringu GPS z wieloma modelami lokalizatorów GPS, dostarczanymi przez różnych producentów. Pozwala to, nie tylko na dostosowanie rozwiązania do konkretnych potrzeb Klientów, ale także bezwzględnie gwarantuje możliwość migracji urządzeń pomiędzy różnymi systemami.

SATIS jest jednym z niewielu systemów tej klasy w Polsce, w którym lojalność klientów nie jest budowana poprzez zastosowanie urządzeń, mogących pracować wyłącznie z jednym systemem informatycznym. Współpracę opieramy o dostarczanie zaawansowanych usług na bardzo wysokim poziomie.

Funkcjonalność na życzenie

Posiadamy realny wpływ na kształtowanie funkcjonalności najczęściej stosowanych w Polsce lokalizatorów. Stale dbamy o rozwój ich możliwości technicznych. Dzięki temu, potrzeby Twojej firmy mogą zostać przełożone na funkcjonalność urządzenia i oprogramowania.

Wybierając SATIS, to Ty stajesz się właścicielem urządzenia.