plen
Jesteś tu:
  • O nas

O nas

SATIS GPS jest jedną z wiodących firm oferujących usługi na rynku systemów monitoringu pojazdów i zarządzania flotą.

Firma SATIS GPS Sp. z o.o. jest producentem rozwiązań informatycznych, które od ponad 10 lat pomagają polskim i zagranicznym firmom w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT.

SATIS GPS wywodzi się z Grupy SMT S.A., notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, świadczącej usługi tworzenia oprogramowania oraz wspierającej własnymi specjalistami zespoły IT.

Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy jednym z wiodących dostawców systemów informatycznych służących do optymalizacji procesów oraz kosztów związanych z utrzymaniem flot pojazdów, zarządzaniem pracownikami terenowymi oraz procesami logistycznymi. Od początku naszej działalności kładziemy nacisk na dostarczanie najwyższej jakości aplikacji i profesjonalnych usług, tak by mogły być optymalnie wykorzystane w codziennej pracy naszych klientów.

Specjalizujemy się we wdrażaniu rozwiązań, których celem jest wsparcie kadry zarządzającej w zakresie zarządzania zasobami technicznymi z wykorzystaniem technologii GPS oraz zaawansowanych algorytmów optymalizacyjnych.

System SATIS to kompleksowe narzędzie służące do monitorowania i optymalnego zarządzania flotą pojazdów. Wspomaga planowanie, umożliwia zwiększenie efektywności pracy oraz redukcję kosztów w firmach posiadających flotę samochodową, niezależnie od jej wielkości. Podstawowym zadaniem systemu  jest dostarczanie danych analitycznych dotyczących eksploatacji pojazdów i maszyn, a w efekcie usprawnienie procesów i poprawienie wyników firmy. Odpowiednio zaprezentowane w systemie dane odkrywają nieuzasadnione koszty, niską wydajność, zbędne przebiegi oraz inne nadużycia w ramach użytkowania firmowych pojazdów. System spełnia najwyższe standardy rynkowe i dopasowany jest do indywidualnych wymagań klientów. Łączy w sobie innowacyjną technologię, popartą otrzymanymi Certyfikatami Innowacyjności, najlepsze praktyki biznesowe oraz wiedzę ekspertów.

Poza systemami wspierającymi zarządzanie flotą pojazdów, posiadamy wieloletnie doświadczenie przy tworzeniu specjalistycznego oprogramowania i niestandardowych projektów. Jednym z nich jest autorski System Dozoru Elektronicznego wdrożony dla Ministerstwa Sprawiedliwości. Zadaniem systemu jest kontrolowanie zachowania oraz miejsca pobytu osoby skazanej przebywającej poza zakładem karnym przy użyciu specjalnych obrączek wyposażonych w podzespoły elektroniczne. System i platforma sprzętowa umożliwia nadzór nad 15 tysiącami osób.

Specjalistyczne oprogramowanie SATIS GPS znalazło również zastosowanie poza granicami Europy. Na potrzeby jednej z największych rafinerii w Arabii Saudyjskiej stworzyliśmy moduł pozwalający na efektywne planowanie i sygnalizowanie potencjalnych opóźnień autobusów przewożących pracowników rafinerii.

Zrealizowaliśmy również wiele projektów badawczo-rozwojowych (finansowanych ze środków unijnych) z udziałem największych i najlepszych polskich uczelni technicznych: Politechniki Warszawskiej, Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie oraz Politechniki Śląskiej. Współpraca z uczelniami technicznymi pozwoliła nam na  oferowanie najbardziej innowacyjnych i zaawansowane technologicznie rozwiązań.

Tworzone przez nas produkty spełniają najwyższe standardy branżowe i oparte są o technologie dostarczane przez Microsoft: C#, ASP.NET, MVC.NET, WPF, SQL Server, Windows oraz inne, niezbędne do rozwiązań serwerowych, webowych lub desktopowych. Ponadto jesteśmy Złotym Partnerem Microsoft w kategorii Application Development Competency.

Elastyczne podejście, zorientowane na efektywną współpracę z klientem, pozwala nam zapewnić wysoki poziom satysfakcji klienta nawet przy złożonych projektach. Unikatowe połączenie gotowych funkcjonalności systemów z ich wysoką konfigurowalnością daje również możliwość integracji z istniejącymi systemami IT.

W gronie naszych klientów znajdują się zarówno duże i średnie przedsiębiorstwa, jak i małe firmy, a także jednoosobowe działalności gospodarcze. Nasi klienci to firmy produkcyjne, handlowe i usługowe reprezentujące różne branże.

Współpracujemy z renomowanymi operatorami telekomunikacyjnymi i uznanymi producentami odbiorników GPS, dzięki temu oferujemy wysoką jakość urządzeń użytkowaną przez szeroką grupę odbiorców.

W ramach współpracy z klientami, zapewniamy stały rozwój oprogramowania poprzez implementację dodatkowych funkcjonalności mających na celu jak największy komfort pracy klienta, dostarczanie nowych wersji programu, a także nieodpłatne konsultacje.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy bezpłatną, niezobowiązującą ofertę dostosowaną do potrzeb Twojej firmy.