plen
Jesteś tu:

Monitorowanie maszyn i urządzeń

Czy Twoje maszyny wykorzystywane są w 100%, czy może operatorzy wykorzystują Twoją nieuwagę? Obawiasz się, że pojazdy mogą zostać skradzione z placu budowy? Bądź krok przed zagrożeniem – w swoich pojazdach budowlanych możesz zainstalować odpowiednie czujniki, które pozwolą kontrolować Twój park maszynowy.

System SATIS umożliwia obserwowanie w czasie rzeczywistym, bieżących informacji o położeniu obiektów ruchomych na na placu budowy. Zastosowanie systemu w budownictwie umożliwia kontrolowanie czasu pracy operatorów maszyn, służy weryfikacji zleconych zadań. Stały monitoring zwiększa bezpieczeństwo pracowników i sprzętu. Zapobiega kradzieżom na placach budowy oraz pozwana na optymalne wykorzystanie czasu pracy  pracowników, maszyn i urządzeń.

Użytkownik ma możliwość stworzenia ewidencji maszyn i urządzeń, dodawania do nich historii obsługi, przypisywanie ich do konkretnych klientów, czy pracowników, zarządzanie gwarancjami, umowami serwisowymi oraz dodawania dokumentów. 

Szeroka funkcjonalność systemu SATIS sprawia, że jest on użyteczny dla firm wykorzystujących na co dzień sprzęt ciężki oraz maszyny budowlane. Wspomaga on kontrolę nad maszynami i urządzeniami, monitoruje zużycie paliwa, przestoje w pracy, pozwalając tym samym na bardziej efektywne planowanie i efektywność pracy.

Niezależnie od wielkości oraz zastosowania posiadanej floty pojazdów, system SATIS oparty na technologii GPS i jest uniwersalnym narzędziem wspomagającym pracę całego przedsiębiorstwa. 

 

Maszyny budowlane

Monitoring czasu pracy maszyn

Kontrola operatorów

Pomiar paliwa

Bezpieczeństwo na placu

Zarządzanie parkiem maszyn