plen
Jesteś tu:

Integracja z Giełdą Transportową project44

25 października 2019

SATIS GPS połączył siły z kolejnym dostawcą platformy do wymiany ofert transportowych. Project44 to kolejny po TimoCom i Trans.eu partner z którym podjęliśmy współpracę w tym zakresie. Integracja z giełdami transportowymi daje wiele możliwości. W tym przypadku umożliwia lokalizowanie położenia pojazdów wyposażonych w system SATIS. Użytkownicy systemu SATIS mogą określić, które z pojazdów mają być widoczne dla potencjalnych klientów.

Korzyści z użytkowania platformy to przede wszystkim nowe możliwości biznesowe. Wykorzystanie giełdy transportowej pozwala przedsiębiorstwom przewozowym na redukcję pustych przewozów, optymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej, doładunek i pozyskiwanie dodatkowych zleceń transportowych, a co za tym idzie zmniejszenie kosztów świadczenia usług oraz dodatkowy przychód. Dzięki usłudze SATIS załadowca lub spedytor może na bieżąco śledzić status przewożonego towaru.

Project44 jest największą siecią globalnego łańcucha dostaw działającego na terenie Ameryki Północnej i Europy. Ponad 600 integracji zapewnia dostęp do największego ekosystemu telematyki / ELD – w sumie ponad 8,5 miliona pojazdów na całym świecie. Szczegóły na www.project44.com.

Zapraszamy do korzystania z nowych możliwości, jakie daje integracja systemu SATIS z giełdami transportowymi.