SATIS GPS Partnerem Technologicznym PTF SKFS 2015
plen
Jesteś tu:
  • Aktualności
  • SATIS GPS Partnerem Technologicznym PTF SKFS 2015 – już po Teście

SATIS GPS Partnerem Technologicznym PTF SKFS 2015 – już po Teście

22 września 2015

W dniach 15-17 września w Hotelu 500 w Zegrzu koło Warszawy fleet managerowie, należący do Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych, spotkali się, aby ocenić auta dedykowane polskim flotom.

SATIS GPS, jako wyłączny partner technologiczny PTF SKFS, zadbał o wyposażenie samochodów w najnowsze rozwiązania w zakresie telematyki pojazdowej.  Pozwoliło to nie tylko na bieżące monitorowanie aut biorących udział w teście flotowym, ale przede wszystkim precyzyjne raportowanie zmiennych, niezwykle istotnych z punktu widzenia optymalizacji kosztów związanych z zarządzaniem parkiem samochodowym.

W systemie SATIS została zobrazowana trasa 35 kilometrowego przejazdu oraz istotne punkty pośrednie. Najważniejszym elementem była analiza i  porównanie wyników osiąganych przez testowane auta oraz sposobu jazdy poszczególnych kierowców.

Celem pomiaru było wykazanie, że rozwiązania telematyczne nie służą wyłącznie do monitoringu satelitarnego, ale są narzędziem, przeznaczonym do optymalizacji kosztów funkcjonowania floty oraz poprawy efektywności działań pracowników mobilnych.

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych