plen
Jesteś tu:
  • Aktualności
  • SATIcar wyróżniony podczas targów Fleet Market 2018

SATIcar wyróżniony podczas targów Fleet Market 2018

23 listopada 2018


Miło nam poinformować, firma SATIS GPS wraz z firmą Softra Systemy Informatyczne zostały wyróżnione statuetką Fleet Leader 2018 za system SATIcar – samoobsługową platformę do zarządzania casharingiem publicznym i firmowym. Stauetka została wręczona podczas Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych Biznesowych Fleet Market 2018, które odbyły się 21 listopada w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO w Warszawie. Wyróżnienie to przyznawane jest co roku za wyjątkowe osiągnięcia na rynku branży motoryzacyjnej i flotowej.

Zintegrowany system SATI-car umożliwia zarządzanie wypożyczeniami i zwrotami samochodów na minuty, godziny, doby oraz zapewnia ich pełne rozliczenie. Pozwala również na zarządzanie firmowymi autami pulowymi, a także zautomatyzowanie procesu wynajmu przez przedsiębiorstwa, oferujące usługi typu „rent a car”.

Oprócz docenionego przez magazyn Fleet systemu SATIcar, mieliśmy możliwość zaprezentowania również naszego flagowego systemu SATIS – kompleksowego narzędzia służącego do monitorowania i zarządzania flotą pojazdów. 

Targi były dla nas doskonałą przestrzenią do zaprezentowania oferty, ale również okazją do zacieśnienia relacji z partnerami biznesowymi i wymiany doświadczeń z przedstawicielami branży. Na stałe wpisujemy Fleet Market w kalendarz najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych i biznesowych.