SATIS GPS Partnerem Technologicznym PTF SKFS 2015
plen
Jesteś tu:
  • Aktualności
  • SATIS GPS Partnerem Technologicznym PTF SKFS 2015

SATIS GPS Partnerem Technologicznym PTF SKFS 2015

14 lipca 2015

Już za niecałe trzy miesiące, w Zegrzu pod Warszawą, odbędzie się część praktyczna Profesjonalnego Testu Flotowego SKFS.

W tegorocznej edycji PTF SKFS, SATIS GPS zadba o wyposażenie samochodów w najnowsze rozwiązania w zakresie telematyki pojazdowej. Pozwoli to nie tylko na bieżące monitorowanie aut biorących udział w teście flotowym, ale przede wszystkim umożliwi precyzyjne raportowanie zmiennych, niezwykle istotnych z punktu widzenia optymalizacji kosztów związanych z zarządzaniem parkiem samochodowym.

– Z radością przyjęliśmy informację, że SATIS GPS będzie partnerem technologicznym tegorocznej edycji PTF SKFS. Naszym celem jest nie tylko wsparcie SKFS w technologicznej części jednej z najważniejszych imprez flotowych w Polsce, ale również pokazanie użytkownikom testu, że systemy telematyki samochodowej w znaczący sposób różnią się od siebie – wyjaśnia Łukasz Nowak, dyrektor handlowy SATIS GPS.

W dostarczonym przez SATIS GPS systemie zostanie graficznie zobrazowana trasa 35 kilometrowego przejazdu oraz istotne punkty pośrednie. Dzięki temu będzie istniała możliwość bardzo precyzyjnego porównywania wyników osiąganych przez auta w poszczególnych segmentach oraz poszczególnych kierowców.

Wśród naszych potencjalnych Klientów wielokrotnie spotykamy się ze stwierdzeniem, że wszystkie systemy monitoringu są identyczne. Uważam, że PTF będzie doskonałą okazją do tego, żeby tą nieprawdziwą opinię obalić. Samochody testowe wyposażymy w najnowocześniejsze centralki GPS, w tym  także w centralki SATIS E-CALL. Naszym nadrzędnym celem jest wykazanie, że rozwiązania telematyczne nie służą wyłącznie do monitoringu satelitarnego, ale są narzędziem, przeznaczonym do optymalizacji kosztów funkcjonowania floty oraz poprawy efektywności działań pracowników mobilnych – dodaje Łukasz Nowak.

Więcej informacji na www.skfs.pl