Komunikator tekstowy
plen
Jesteś tu:

Funkcja czatu (komunikatora tekstowego)

01 lutego 2017

Nowa funkcja czatu w aplikacji SATIS Mobile jest doskonałym narzędziem pozwalającym na obustronną komunikację między użytkownikiem pojazdu (kierowcą), a koordynatorem pracującym w systemie SATIS. Rozwiązanie to pozwala na jeszcze większą optymalizację pracy, oszczędność czasu i kosztów.

Koordynator, zalogowany do systemu, w łatwy sposób może przesyłać wiadomości tekstowe do użytkownika pojazdu (kierowcy), informując go o nowym zleceniu czy zmianie planu. Pracownik otrzymuje przesłaną wiadomość na swój telefon lub inne urządzenie mobilne i jest informowany sygnałem dźwiękowym o nadejściu nowej wiadomości.

Kierowca ma możliwość tworzenia i przesyłania wiadomości bezpośrednio z trasy. Może również przygotować wcześniej gotowe szablony komunikatów, np. „Stoję w korku”, „Spóźnię się”, itp., które mogą być szybko wysłane w razie potrzeby. Funkcja czatu wyposażona jest także w opcję potwierdzania wiadomości. Jest ona przydatna dla tych użytkowników, którym zależy na potwierdzeniu, że kierowca odebrał komunikat. Obustronna korespondencja jest archiwizowana w systemie SATIS, co jest szczególnie użyteczne w sytuacjach, w których niezbędna jest weryfikacja przesyłanych treści.

Bezpośrednia komunikacja z pracownikiem w terenie to między innymi:
– ograniczenie czasu i kosztów na rozmowy telefoniczne,
– bieżące informacje o utrudnieniach, zmianach czy problemach w trasie,
– raportowanie postępów realizacji zleceń,
– bezpieczeństwo przesyłanych danych.

Funkcja czatu w aplikacji SATIS Mobile jest dostępna na urządzaniach mobilnych z systemem Android i iOS.