plen
Jesteś tu:

System SATIcar w Polonezie PANEK Carsharing

16 października 2018

3 maja 1978 roku oficjalnie narodził się FSO Polonez. Był szczytem mody i największym marzeniem Polaków. To za jego kierownicą siadał polski James Bond – porucznik Borewicz z serialu „07 zgłoś się”, to on stał się podstawą do budowy polskiego samochodu sportowego wszech czasów – Stratopoloneza i był eksportowany do 40 krajów świata. Polonez przez ćwierć wieku opuszczał żerańskie zakłady produkcyjne i na stałe zapisał się w panteonie polskich gwiazd motoryzacji. W połowie lat 90’ był najchętniej kupowanym samochodem w Polsce. W tym roku obchodzi swoje 40-ste urodziny, więc pora ponownie go docenić. Legendarny Polonez wraca do łask i grasuje na terenie Warszawy w barwach firmy PANEK CarSharing.

PANEK postanowił reaktywować oryginalnego Poloneza Caro 93’, który od 11 października br. dołączył do floty samochodów na minuty na terenie Warszawy. Za pomocą naszej aplikacji mobilnej można zobaczyć Poloneza na mapie, wynająć go i otworzyć bez użycia kluczyków oraz automatycznie uregulować płatność za wynajem.

Aplikacja mobilna wdrożona w całej flocie samochodów Panek Carsharing jest częścią zaawansowanego systemu SATIcar, opracowanego przez firmy SATIS GPS Sp. z o. o. oraz Softra Systemy Informatyczne. To kompleksowe rozwiązanie do zarządzania wypożyczeniami i zwrotami samochodów na minuty, godziny, doby oraz pełnego rozliczenia wynajmu. Zapewnia pełną obsługę zaplecza technicznego firmy wynajmującej pojazdy.

Elastyczność systemu SATIcar pozwala zaimplementować go nawet w tak kultowym samochodzie jak Polonez Caro. Dzięki takiemu rozwiązaniu Polonez doczekał się sławy i kariery na miarę króla warszawskich ulic.