plen
Jesteś tu:

Zapraszamy na Targi Fleet Market 2018

05 listopada 2018

Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market 2018 to wydarzenie, podczas którego uczestnicy mają szansę zobaczyć najnowsze premiery rynkowe, modele pojazdów obecne już w sprzedaży, a także poznać oferty wystawców z różnych segmentów rynku flotowego. W tym roku podobnie jak w poprzednim, również będziemy mieli przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Podczas targów zaprezentujemy dwa systemy – SATIS i SATIcar.

System SATIS to kompleksowe narzędzie służące do monitorowania i zarządzania flotą pojazdów. Wspomaga planowanie, umożliwia zwiększenie efektywności pracy oraz redukcję kosztów w przedsiębiorstwach posiadających flotę samochodową. Podstawowym zadaniem systemu jest dostarczanie danych analitycznych dotyczących eksploatacji pojazdów i maszyn, a w efekcie usprawnienie procesów i poprawienie wyników firmy.  

Z kolei SATIcar to zintegrowany system informatyczny który umożliwia zarządzanie wypożyczeniami i zwrotami samochodów na minuty, godziny, doby oraz zapewnia ich pełne rozliczenie. Wypożyczać można pojazdy spalinowe, elektryczne lub skutery. SATIcar pozwala na zarządzanie firmowymi autami pulowymi, jak i zautomatyzowanie procesu wynajmu przez przedsiębiorstwa, oferujące usługi typu „rent a car”.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego stoiska, gdzie będzie można zapoznać się z naszą ofertą i porozmawiać ze specjalistami, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie rozwiązań wspierających monitorowanie i zarządzanie flotą pojazdów w firmie.