plen
Jesteś tu:
  • Aktualności
  • Współpraca z polskim oddziałem firmy J.S. Hamilton

Współpraca z polskim oddziałem firmy J.S. Hamilton

21 grudnia 2018

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z J.S. Hamilton Poland S.A., który należy do grupy firm zlokalizowanych w krajach Europy Środkowo-Wschodniej świadczących szeroki wachlarz wyspecjalizowanych usług dla przemysłu, handlu, transportu, dystrybucji i składowania.

Polski oddział firmy J.S. Hamilton zdecydował się na wspomaganie zarządzania flotą 140 pojazdów przy wykorzystaniu systemu SATIS, ze względu na jego zaawansowane funkcjonalności i elastyczność. System może być wykorzystywany nie tylko do prostego monitoringu pojazdów, ale także w złożonych rozwiązaniach z planowaniem i optymalizacją procesów transportowych włącznie.

Kluczowymi celami wdrożenia systemu SATIS w firmie J.S. Hamilton są optymalizacja kosztów wykorzystania floty poprzez zwiększenie bezpieczeństwa kierowców – SAFE DRIVING oraz wprowadzenie polityki ECO-DRIVINGU, która przekłada się na zmniejszenie szkodowości i kosztów eksploatacji pojazdów.

Zaimplementowane rozwiązanie jest również wykorzystywane do monitorowania kosztów prywatnego i służbowego wykorzystania aut, obejmuje identyfikację kierowcy, raporty kosztów i zdarzeń drogowych takich jak przekroczenia prędkości, niebezpieczna jazda, tankowania kartami flotowymi, itp. Dane telemetryczne pozyskane z firmowych pojazdów zasilają system klasy CFM, zintegrowany z systemem SATIS.